+421 52 44 22 454    marketing@kupelens.sk
Vyberte jazyk: 

Vitajte na stránke Kúpeľov Nový Smokovec

Vitajte na stránke Kúpeľov Nový Smokovec

Kúpele Nový Smokovec patria k najznámejším klimatickým kúpeľom na Slovensku. Sú situované v centre Tatranského národného parku (TANAP), pod Slavkovským štítom, v nadmorskej výške 1018 m.n.m. Základy kúpeľníctva v oblasti Smokovcov položil už v roku 1797 gróf Csáky a nové moderné klimatické kúpele v samotnom Novom Smokovci otvoril v roku 1876 MUDr. Mikuláš Szontagh.

čítať viac


rezervácia pobyty videoprezentácia Facebook

Kúpeľné pobyty

On-line objednávka

Objednajte si svoj pobyt v Kúpeľoch Nový Smokovec

čítať viac

Kúpeľné pobyty pre firmy

Špeciálne balíky a starostlivosť o Vašich zamestnancov

čítať viac

NOVINKA...

čítať viac
 

Kongres

Špičkové kongresy vo Vysokých Tatrách

Vysoké Tatry sú ideálnym miestom pre firemné stretnutia a aktívny oddych v prírode. Kongresové centrum sa nachádza v hotelovom komplexe Kúpeľov Nový Smokovec a je prepojené s hotelom PALACE*** a reštauráciou SVIŠŤ, čo je výhodné hlavne v nepriaznivom počasí. Špičkové technické zariadenie je možné využiť pri organizovaní podujatí rôzneho zamerania. Kongresové centrum pozostáva z 3 kongresových miestností rôznej kapacity (206, 90 a 24 miest).

čítať viac
 

Hotely

Hotel Palace

Hotel Palace

Hotel Palace *** je zrekonštruovaný hotel nachádzajúci sa v krásnej podtatranskej prírode, priamo v centre Nového Smokovca. K dispozícii má 75 izieb (jednoposteľových a dvojposteľových) a 2 apartmány. Hotel Palace *** ponúka svojim hosťom ubytovanie v útulne zariadených izbách vybavených WC, kúpeľňou, telefónom, TV so satelitom a rádiom a s bezplatným WIFI pripojením.

čítať viac

Hotel Branisko

Hotel Branisko

Historický, tatranský hotel Branisko *** sa nachádza uprostred parku, skrášlenom umeleckými dielami. Ponúka svojim hosťom 21 moderne zariadených izieb vybavených WC, kúpeľňou, TV a rádiom, príp. balkónom a bezplatným WIFI pripojením. V hoteli Branisko *** sa sústreďuje liečba a poskytovanie procedúr pre všetkých hostí kúpeľov Nový Smokovec.

čítať viac

Hotel Palace Grand

Hotel Palace Grand

Palace Grand*** je depandance hotela Palace s príjemným ubytovaním v 19 izbách. Každá má minibar, TV s plazmovou obrazovkou – a väčšina z nich ponúka nezabudnuteľný výhľad na Lomnický a Slavkovský štít aj z balkóna či priamo z postele. Štandardne môžete využívať (počas otváracích hodín) bazén, ricochet, Vitálny svet a procedúry, všetko v rámci nášho kúpeľného komplexu.

čítať viac
 

Reštaurácia SVIŠŤ

Štýlová reštaurácia

je situovaná priamo v centre mesta Vysoké Tatry, v časti Nový Smokovec, v areáli Kúpeľov Nový Smokovec. Vojdite…

čítať viac
 
cadhoc visitslovakia sodexho spherecard
© Všetky práva vyhradené pre Kúpele Nový Smokovec, a.s.
Vitajte | Kontakt | Created by MANETI