Reštaurácia Svišť

 

 

Vážení hostia, oznamujeme Vám, že na základe opatrení hlavného hygienika a vlády Slovenskej republiky bude naša reštaurácia od 12.10.2020 do odvolania zatvorená.

Tatranský svišť je živočích, ktorý si vyberá z tatranskej prírody len to najlepšie… Navštíviť našu reštauráciu SVIŠŤ je preto vhodná voľba pre hostí túžiacich po chutnom a kvalitnom jedle v príjemnom prostredí priamo pod Slavkovským štítom. Počas celého roka môžete využiť aj štýlovú a v chladných mesiacoch vyhrievanú terasu. Kuchyňa ponúka chutné špeciality nášho šéfkuchára, bohatý výber mäsitých, bezmäsitých i múčnych jedál, rozmanité zeleninové šaláty, syry, výborné palacinky, nápoje, dobré pivo a lahodnú kávu. Pre náročnejších zákazníkov sú v ponuke domáce aj zahraničné značkové vína a široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojov.

Ak plánujete rodinnú oslavu alebo posedenie, vieme Vám pripraviť menu podľa Vašich požiadaviek.

V reštaurácii máme pre Vás pripravený aj kultúrny program. Vaše posedenie Vám spríjemní každý pondelok heligónkar, v utorok DJ s diskotékou a vo štvrtok živá hudba.

Aktuálna ponuka reštaurácie - a la carte 

Vínna karta  

Nápojový lístok

 

Kúpele Nový Smokovec

Nezáväzný dopyt

Odoslaním kontaktného formulára udeľujem súhlas na spracovanie mojich osobných údajov, ktoré sú jeho súčasťou až do odvolania.

Odoslať
VYSOKÉ TATRY Počasie